Dnes je štvrtok, 15.apríl 2021, meniny má: Fedor
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Tvorte a pracujte s inteligentným pomocníkom

január 18, 2021 - 14:52
Geniálne mysle dávnej minulosti sú veľmi inšpiratívne najmä práve preto, že mali k dispozícii iba informácie a poznámky v papierovej forme. Spôsobovalo to časté strácanie a chaos v skriptách.
Foto: 
Lenovo

Dnešná doba v rámci technológie neustále prekvitá. Jasným dôkazom tejto teórie je aj ThinkPad X1 Fold. Jedná sa o prvý skladateľný počítač na svete. Za jeho vyhotovením stojí značka Lenovo. Spoločnosť nepochybne posunula latku kompaktnosti a výkonu na najvyšší možný level.

Výhody zariadenia, ktoré je zároveň tabletom či knihou spočíva v jeho funkciách. Medzi ne prioritne patrí schopnosť multitaskingu. Sklápateľnosť obrazovky vám pomôže napríklad pri projektoch, kde je nutné porovnávať. Skvostný OLED displej poskytuje 2K rozlíšenie. Predstavuje ideálneho, predvídavého a inteligentného pomocníka, čomu prispieva fakt, že vám zobrazuje klávesnicu presne vtedy, keď ju potrebujete.

Dodatočný bonus briliantného počítača je kožený kryt, ktorý súčasne slúži ako stojan. Ďalším plusom ThinkPadu X1 Fold je odolnosť a veľkosť, vďaka čomu ho so sebou môžete brať kamkoľvek. Bude vás sprevádzať na každom kroku rovnako ako vaša geniálna myseľ.

Zistite viac na Lenovo.sk/x1fold

- - Inzercia - -