Dnes je piatok, 16.apríl 2021, meniny má: Dana, Danica
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Nakupujte oblečenie za top ceny. Poradíme vám, ako na to

január 20, 2021 - 14:55
Oblečenie, obuv a doplnky sa v našom šatníku neustále obmieňajú a predstavujú značnú položku v rozpočte jednotlivca aj rodiny. Či už kráčate s módnymi trendami alebo sa riadite vlastným vkusom a aktuálnou potrebou, prezradíme vám, ako môžete pri nákupoch ušetriť.
Foto: 
unsplash.com

1. Peniaze šetria online nákupy
Ceny online sú často o niečo nižšie ako v kamenných predajniach. Výslednú sumu zaplatenú za nákup nemusí navýšiť ani poplatok za dopravu. Väčšina internetových obchodov totiž poskytuje pri dosiahnutí stanovenej hodnoty objednávky dopravu zadarmo. Ušetríte tiež jednoducho tým, že sa v obchode nebudete prechádzať, a nebudete tak prezerať všetok tovar. Veď to iste poznáte: idete si kúpiť jedno tričko a vrátite sa domov aj s nohavicami alebo svetrom. Nakupovanie v e-shopoch vám dáva možnosť prejsť priamo do požadovanej kategórie tovaru alebo si vyhovujúce produkty na stránke vyhľadať. Nemôže sa vám tak stať, že vám padne do oka niečo, čo vlastne ani nepotrebujete.

 2. Výhodnejšie nákupy vo výpredajoch
Pri nákupoch na internete získavate výhodu aj vďaka častejším výpredajom. I keď sa s produktmi v sezónnych či iných výpredajoch stretnete aj v kamenných prevádzkach, online ponuka je často bohatšia. Niektoré obchody dokonca organizujú špeciálne výpredaje len online. Nové tričká, topy, nohavice, sukne, šaty i topánky si tak vyberiete oveľa lacnejšie. A pritom stále v trendoch aktuálnej sezóny. Ceny často padajú dole aj o polovicu. Tak čo, neoplatí sa ich využiť?

 Náš tip: Bundy, kabáty, svetre aj letné oblečenie, obuv a doplnky si môžete vybrať v obchode Gate. Ak navyše využijete aktuálny Gate výpredaj, za nákup zaplatíte menej. V kategórii Home Decor navyše nájdete i textil a doplnky do domácnosti.

 3. Zľavové kódy znížia cenu nákupu
Výslednú cenu objednávky môžu znížiť tiež zľavové kódy. Preto sa vám vždy pred nákupom oplatí zistiť, či nie sú k dispozícii pre obchod, ktorý sa práve chystáte navštíviť. Nezabudnite si prečítať aj podmienky, za akých si zľavový kód môžete uplatniť. Bežne sa týkajú minimálnej sumy objednávky, typu tovaru alebo je na nich uvedený dátum platnosti.

Ešte ste nikdy zľavový kód nezadávali? Postup jeho uplatnenia je veľmi jednoduchý. Po vyhľadaní zľavy, ktorú chcete využiť, kliknite na príslušné tlačidlo a zobrazí sa vám váš kód. Potom prejdete na stránky obchodu, kde si vyberiete všetko, o čo máte záujem. Zľavový kód zadáte v niektorom kroku objednávky a vaša zľava po vložení kódu automaticky odpočíta.

 Náš tip: Využite CCC zľavový kód a nakúpte obuv, doplnky a tašky lacnejšie. V CCC nájdete tovar pre celú rodinu. Či už hľadáte poltopánky pre mužov, elegantné lodičky pre ženy alebo športovú obuv a papuče pre deti, iste si tu vyberiete. Ponuka obchodu nezabúda ani na elegantné kabelky, batohy a kufre.

 4. Nakupujte slow fashion
Trend posledných rokov - tzv. slow fashion, ktorá je protikladom k rýchlej “fast fashion”, pomôže ušetriť pri nákupoch aj vám. Ako? Namiesto desiatok kúskov oblečenia, ktoré vám nevydržia dlho, uprednostnite niekoľko kvalitnejších odevov, ktoré vám vydržia aj niekoľko sezón. Ušetríte nielen vašu peňaženku, ale zároveň prispievate aj k ochrane životného prostredia. A to sa už naozaj oplatí, čo myslíte?

- - Inzercia - -