Dnes je pondelok, 17.máj 2021, meniny má: Gizela
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Monika Bagárová: Ako trávi posledné týždne pred pôrodom?

máj 07, 2020 - 08:00
Pred pár týždňami bola hosťom našich Hviezdnych tajomstiev a na otázky týkajúce sa založenia rodiny odpovedala viac než vyhýbavo. Dnes je všetko inak a obľúbená česká speváčka Monika Bagárová sa už čoskoro stane mamičkou. Ovplyvnila jej prípravy na novú úlohu zúriaca pandémia?
Foto: 

Monika, ako tráviš domácu karanténu, čím si vypĺňaš voľný čas?

Keďže máme s priateľom nové bývanie na dedinke v domčeku, venujeme sa svojej novej domácnosti, stále niečo vymýšľame, vylepšujeme. On sa udržuje v kondícii pravidelným behom a cvičením, ja mám konečne čas na svoje záľuby, na hudbu a tvorbu. Varíme si, chodíme po okolí na krásne prechádzky do lesa. Je ku mne teraz veľmi pozorný a čím mám väčšie bruško, tým viac sa mi snaží byť nablízku a so všetkým pomáhať.

Myslíš, že sú na mieste prísne opatrenia, aké ešte stále zavádza Slovensko a Česko?

Rešpektujem opatrenia, som zrozumená so všetkým, čo sa deje. Je definitívne zložité za pochodu vyhodnocovať situáciu a prijímať nepríjemné obmedzenia, zvažovať všetky pre a proti. Po vojne bude už asi každý z nás generál, ale mojej povahe viac vyhovuje veľkým problémom predchádzať a mať zdravie na prvom mieste. Ak budeme zdraví, zvládneme ľahšie aj ďalšie výzvy. Snažím sa teda rešpektovať čo treba, zbytočne sa nerozčuľovať a nepestovať priveĺa obáv, udržiavať si dobrú náladu a neklesať na duchu. Tehotenstvo mi v tom istým spôsobom veľmi pomáha, lebo myslím hlavne na dieťatko, na to, aby som kvôli jeho zdraviu zachovávala veselú myseľ. Aby to bolo aj napriek situácii stále "radostné očakávanie".Narušila táto situácia nejako tvoje pracovné plány?

Vďaka prebiehajúcej záverečnej fáze môjho tehotenstva sme s manžmentom už na túto jar ani neplánovali a nepotvrdzovali koncerty a vystúpenia. V tomto období som sa chcela z pracovných vecí už naplno venovať viac-menej iba Superstar. Po pôrode v júni som sa plánovala nejaký čas venovať iba bábätku. Takže sa dá povedať, že som asi jeden z mála ľudí, ktorých pracovné plány neboli vôbec extra narušené, pretože z dôvodu tehotenstva som si na toto obdobie naplánovala pauzu tak či tak.

Takto je to vlastne len poistené, aby mi ani nenapadlo priebežne nad nejakými prichádzajúcimi ponukami uvažovať :) Mám vlastne povinne naordinovaný čas pokoja na toto obdobie a môžem si v kľude užívať finalizujúce sa bruško.Máš pre svojich fanúšikov pripravené počas tohto obdobia nejaké hudobné prekvapenia?

Mám už nejaké spolupráce „na ceste“, napríklad duet s Tomim Popovičom a chystám si teraz veci do šuflíka. Som v kontakte so sestrou Natálkou a jej priateľom Mišom Slivkom, ktorí sú súčasťou môjho tvorivého tímu.
Stále si posielame nápady, mám teraz skrátka obdobie zbierania inšpirácie. Som v tom dosť impulzívna. Keď to na mňa príde, zrealizujem si nahrávanie pesničky a klipu aj na počkanie a musí to ísť čím skôr von. Určite dám vedieť na svojich sociálnych sieťach, keď niečo zas uzreje.Čo ako prvé urobíš, keď sa veci vrátia do normálu?

Vystískam rodinu v Brne, ktorú som dlho nevidela a potom zájdeme do reštaurácie na nejaké skvelé jedlo. Aj keď...teraz mi napadlo, neviem, či sa môj budúci normál ešte niekedy bude podobať môjmu minulému normálu... :-)

- - Inzercia - -