Dnes je pondelok, 17.máj 2021, meniny má: Gizela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Pôrod na spadnutie! Katy Perry ukázala obrovské bruško

júl 17, 2020 - 09:30
Záujem bulvárnych fotografov o fotenie tehotných celebrít neutícha, práve naopak. V súčasnosti sa pozornosť upriamuje na speváčku Katy Perry (35), ktorá bude rodiť už o niekoľko dní. Kým sa vrhne do víru materských povinností, stihla ešte výlet na pláž s milovaným partnerom.
Foto: 

Nie je žiadnym tajomstvom, že obľúbená speváčka čaká sa snúbencom Orlandom Bloomom (43) prvé dieťa. Budú mať dievčatko, ako avizovala pred niekoľkými týždňami na sociálnej sieti Instagram.

Skrotila vychýreného záletníka?

Ich cesta k spoločnému potomkovi ale nebola jednoduchá. Orlando sa po rozvode s topmodelkou Mirandou Kerr vrhal do všakovakých náručí, no nikdy mu to dlho nevydržalo. Známy fešák rozpaľoval vášeň aj s hereckou kolegyňou Liv Tyler či Selenou Gomez.

Najmä v druhom prípade to však bolo nerovné randenie, keďže Bloom sa do Seleninej priazne vrhol tesne po tom, ako z jej života odišiel Justin Bieber. Bloom sa už viackrát vyjadril, že mu vyhovujú hanblivejšie ženy, ktoré majú v sebe kus éterickosti. Katy Perry nepatrí medzi introvertky, ktoré sedia po večeroch doma, preto bude zaujímavé sledovať, ako si s bábätkom a Bloomom v úlohe otca poradí.

Podľa informácií, ktoré sa dostali do médií, je pravdepodobné, že kmotrou dieťaťa sa stane blízka priateľka Katy, herečka Jennifer Aniston (51). "Bola tým zaskočená a plakala, keď ju o to požiadali," prezradil zdroj blízky páru v interview pre The Sun. 

Idylka na pláži

Pár, ktorý spolu chodí od roku 2016, trávi posledné dni pred augustovým pôrodom vskutku akčne. Na pláži im robila spoločnosť kamarátka. Veď pozrite. :-)

PICTURE EXCLUSIVE: Pregnant Katy Perry looks in full bloom while splashing around in strapless swims

- - Inzercia - -