Dnes je pondelok, 17.máj 2021, meniny má: Gizela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Tehotná Nicki Minaj vystavuje na obdiv svoju "novú" figúru

júl 24, 2020 - 07:30
"Tehotenstvo. Láska. Manželstvo. Kolíska. Som šťastná a vďačná. Všetkým ďakujem za priania a gratulácie, "napísala raperka Nicki Minaj (37) k svojim fotografiám, čím svetu zároveň oznámila, že je v radostnom očakávaní.
Foto: 

Séria fotografií, ktoré k svojej novinke pripojila, sa stretla s obrovskými ohlasmi. Neskôr však kyprá hudobníčka zakázala možnosť pridávania komentárov, kedže fanúšikovia sa nie príliš vyberaným spôsobom vyjadrovali na adresu jej manžela. Pýtate sa, prečo? 

Toto je jej vyvolený

Kenneth Petty má bohatú kriminálnu minulosť, bol stíhaný za znásilnenie šestnásťročného dievčaťa, ktorú prinútil k pohlavnému styku s nožom na jej krku. V roku 2002 zas zabil pri prestrelke muža, za čo bol odsúdený na sedem rokov väzenia.

Nicki ho však považuje za svoju modlu, chodila s ním už v šestnástich rokoch. V priebehu života potom vystriedala niekoľko slávnych partnerov, vášnivý románik mala údajne s britským pilotom formuly 1 Lewisom Hamiltonom, jej posteľou prešiel i raper Nas, Drake či Eminem. 

"Keď nájdete niekoho, kto je vašou spriaznenou dušou a rozumie vám, cítite sa ako na vrchole sveta," uviedla na margo manžela v rozhovore pre magazín People. Nuž, niet pochýb, že toto je veľmi podarená rodinka. 

Svojskému štýlu ostala verná aj v tehotenstve

Štýl a lá Nicki Minaj dokonale vystihujú slová ako infantilný, bežne nenositeľný, ba až odpudivý. Napriek tomu, že do ankety o najlepšie oblečenú celebritu nebola nikdy ani len nominovaná, kopírujú ju milióny žien po celom svete. Prsnatá umelkyňa je totiž názorným príkladom toho, že i dievča vyrastajúce v totálnej spodine to môže dotiahnuť poriadne ďaleko. Svojmu imidžu ostala verná aj pri fotení tehotenských fotografií. Nemožno jej uprieť to, že je síce svojská, ale za to originálna...

- - Inzercia - -