Dnes je pondelok, 17.máj 2021, meniny má: Gizela
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Emma Roberts v titulke pre Cosmopolitan ukázala bruško

november 17, 2020 - 12:04
Celebritný babyboom pokračuje a začlenila sa doň aj americká herečka a speváčka Emma Roberts. V titulke známeho časopisu ukázala bruško.
Foto: 
harpersbazaar.com

Emma Roberts sa narodila v Rhinebecku, New York. Neter oscarovej herečky Julie Roberts čaká bábätko. Pár tvorí s hercom Garrettom Hedlundom. Otcom Emmy je Eric Roberts, ktorý sa s jej matkou Kelly Cunningham rozišiel ešte v čase jej detstva. Rozhodnutie nasledovať svojich slávnych príbuzných vzniklo práve v detstve, kedy mladá Emma trávila veľa času na pľaci svojej tety.

Herečkina filmografia je pestrá. Mnoho z nás ju pozná z tínedžerských snímok ako Aquamarine, Wild Child, kde si zahrala známu Poppy Moore, či Nerve po boku Davea Franca. Okrem toho účinkovala vo filmoch a seriáloch: Blow, America’s sweetheart, Nancy Drew, Hotel pre psy, Twelve, Vreskot 4, Scream Queens, Millerovci, Little Italy a ďalších.

Informáciu o tehotenstve náhodne potvrdila jej matka, keď v komentároch na blahoželanie k vnúčaťu odpovedala poďakovaním. Jej titulka v časopise Cosmopolitan je zároveň prvou tehotenskou titulkou vôbec. Musíte uznať, že jej to v role nastávajúcej mamičky pristane. 

- - Inzercia - -