Dnes je pondelok, 17.máj 2021, meniny má: Gizela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Potešte na Vianoce seba aj svojich blízkych

december 14, 2020 - 15:42
Doprajte si predvianočnú pohodu vďaka ktorej si nielen poriadne oddýchnete, ale zároveň načerpáte aj inšpiráciu na vianočné darčeky.
Foto: 
kik

Pohodlné oblečenie
Základom domácej a aj psychickej pohody je pohodlné domáce oblečenie. Siahnuť môžete po príjemnom flaušovom či bavlnenom materiáli, ktorý vás zahreje a dodá vám pocit príjemnej mäkkosti. A keďže pohodu a relax majú radi všetci, určite takýmto „pohodlným darčekom“ potešíte aj svojich blízkych. Pribaliť pod stromček ho preto môžete nielen sebe, ale aj sestre, mame či najlepšej kamarátke.

Čarovná atmosféra a pocit hebkosti
Mäkké deky či vankúše z príjemného hrejivého materiálu niekedy pôsobia ako ochranný štít pred okolitým svetom. Len čo sa do nich zababušíte, púšťate z hlavy všetky povinnosti a zabúdate na problémy. A ak chcete tento pokojný dojem ešte viac upevniť, môžete si v izbe zapáliť niekoľko príjemne voňajúcich sviečok. Vezmite do ruky obľúbenú knihu, šálku kakaa a ponorte sa do ríše vlastných snov.

Kúzelné stolovanie
Nie je to márnivosť, sú to Vianoce. A s Vianocami je neodmysliteľne spojené chutné jedlo. Predstavte si však, o koľko chutnejšie bude, ak si ho ako celá rodina spoločne naservírujete do pekného vianočného servisu? Po uponáhľanom a nepokojnom roku sú zážitky v podobe rodinnej pohody viac než potrebné a raňajky s vianočnou atmosférou sú na túto príležitosť dokonale stvorené. Okrem toho môžete takýto zážitok darovať aj svojim priateľom, preto im môžete pod stromček darovať napríklad tematický jedálenský servis. 

kik4.jpg

Foto: 
KiK

kik5.jpg

Foto: 
KiK

Toto je len malá ukážka z toho, čo v predajniach KiK nájdete. Príďte si vybrať z našich sezónnych alebo akciových ponúk a nakúpte trendy oblečenie pre celú rodinu či rôzne dekoračné doplnky do domácnosti za výhodné ceny dostupné pre každého. V ponuke okrem toho nájdete aj hračky, kuchynské doplnky či  produkty určené pre vašich štvornohých miláčikov. Vianočné darčeky pre celú rodinu u nás preto vybavíte rýchlo a efektívne a navyše bez toho, aby ste na ne museli minúť stovky eur. Šťastné a veselé!

 Viac na www.kik-textilien.sk

- - Inzercia - -