Dnes je pondelok, 17.máj 2021, meniny má: Gizela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Tajomstvo pravej lásky

január 16, 2021 - 21:21
Uznaj, že akonáhle príde na romantické filmy, je pre teba jednoduchšie vymenovať tie, ktoré si ešte nevidela, než opačne. Čo z nich máš?
Foto: 
shutterstock.com

Prinajmenšom poskytujú nádej, ktorá sa v reálnom svete rapídne vytráca. Čím to je? Možno abnormálne rýchlou konzumnou dobou, v ktorej už ani len sama netušíš, či ten vzťah chceš alebo nie. Popálila si sa toľkokrát, až ťa to nekonečné hľadanie pravej lásky znechutilo.

Avšak práve neúprosné pátranie po nej ti ju neumožňuje nájsť. Keď je láska pravá, má k tebe prísť akonáhle ju prestaneš dychtivo očakávať. Ako taký blesk z jasného neba. Samozrejme túžiš po filmovom krásavcovi. Čo je na tom ťažké, no nie? Veď dokázali nájsť milión nádherných mužov do dvojnásobného množstva vymyslených príbehov. Aké ťažké je nájsť ho v realite.

Pochop, že máš zlý prístup. Nepotrebuješ najúžasnejšieho modela na svete. Ver mi, mala by si iba samé starosti, lebo takého chce každá. Dennodenne zápasiť s dravými pohľadmi okoloidúcich žien ja osobne mile rada vypustím z „to do“ listu.

460.jpg

Foto: 
shutterstock.com

Pravú lásku pocítiš. Možno nie okamžite, ale bude stále silnejšia. Soulmate je niekto, s kým si budeš rozumieť vo všetkých smeroch. Predstavuje minimálne 10 v jednom, oporu, najlepšieho priateľa, rodinu, otravného súrodenca. Skrátka kohokoľvek.

Tajomstvo takéhoto citu tkvie vo vzájomnej spolupráci a snahe. Pýtaš sa ako to zistíš? Ľahko. Jednak si nebudeš vedieť predstaviť deň bez neho, vidíš ho všade, kam sa pozrieš a nech už sa s hocikým bavíš o čomkoľvek, prvá myšlienka patrí jemu. Ľudia by sa mali naučiť, že život nie je film a po druhé, láska sa nedá vysvetliť. Nemôžeš na ňu použiť vzorce či čísla.

Vychádza zo srdca a povedzme si úprimne, sami niekedy nemáme tušenia o tom, čo robíme, akonáhle konáme srdcom. Nechaj sa ním riadiť. Ono ťa samé zavedie k tomu človeku, ktorého pre seba potrebuješ.

- - Inzercia - -