Dnes je pondelok, 17.máj 2021, meniny má: Gizela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Príbeh: Zamiloval sa do zlomenej ženy

január 24, 2021 - 11:02
Milovať ženu je už samo o sebe veľmi komplikovaná a náročná úloha. Máme svoje muchy, občas sme nevyspytateľné, no odvďačíme sa dvojnásobne.
Foto: 
unsplash.com

V prípade zlomenej ženy je to o dosť zložitejšie. Pri nej nemožno hovoriť o okamžitej láske. Najprv musí prísť pochopenie a rešpekt. Takáto osoba sa síce na seba díva do zrkadla ako každá iná, avšak s omnoho väčšou dávkou kritiky a problémami so sebaprijatím.

Je poznačená modrinami minulosti, čo v nej potláča schopnosť uvedomia si vlastnej krásy, hodnoty a dôležitosti. Má dojem, že každý jeden pád a úder jej vzal kúsok osobitého čara, toho, čo ju podľa nej odlišovalo od ostatných a robilo ju špeciálnou.

On o ňu skutočne stál. Vedel, čo všetko bude musieť obetovať. Každodenný boj s videním sveta a seba samej skrz jej optiku mu vezme obrovské množstvo energie. I navzdory tomu, ako neuveriteľne a nemožne to vyzeralo, dokázal prelomiť brány k jej srdcu a získal si ju. Našla v ňom útočisko a bezpečie, čo necítila snáď večnosť.

483.jpg

Foto: 
unsplash.com

Postupom času na nej badal známky odhodlania vykročiť vpred. Bez otáľania si obliekla šaty, rozpustila vlasy a s úsmevom na perách tancovala po izbe. Bola späť, nová, no predsa nezmenená. Všetku jeho lásku, pochopenie a silu pred opätovaním umocnila a on sa neubránil pocitu šťastia. Sem tam bojoval s myšlienkami, ako to vzdá. Neskôr pochopil, že aj tá najsilnejšia búrka raz prejde, stačí ju iba prečkať.  

- - Inzercia - -