Dnes je pondelok, 17.máj 2021, meniny má: Gizela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Nebuď frajerkou, ktorá bez neho nedá ani ranu

február 02, 2021 - 18:31
Mať super chlapa je v dnešnej dobe celkom rarita. Preto je zrejmé, že sa budeš snažiť, aby s tebou ostal už stále. Avšak za akú cenu?
Foto: 
shutterstock.com

Akonáhle prekračuješ hranicu slobodného života na pomyselné nádražie s názvom „spoločný život“ meníš svoje priority. Presne tak to má byť, no aj svet po boku skvelého muža má mantinely. Do vzťahu vstupuješ ako svojprávna, dospelá, vyrovnaná a najmä samostatná žena pripravená na sľubnú budúcnosť. Nie utlačená, tichá dievčinka bez názoru.

Necháp ma zle, on naozaj nič neurobil. Naopak ty samú seba staviaš do situácie, v ktorej strácaš svoj hlas aj odvahu a doslova nie si schopná dať bez neho ani ranu. Neustále sa na neho spoliehaš vo všetkom do čoho ideš. Áno, partneri by sa mali za každú cenu podporovať a stáť pri sebe. To však neznamená, že ťa bude držať za ručičku krok po kroku ako rodič vodiaci dieťa cez prechod pre chodcov.

521.jpg

Foto: 
shutterstock.com

Máš svoj hlas a veru, že je mocný. Nenechaj ho zaniknúť iba zo strachu, že prídeš o úžasného priateľa. Keď je skutočne tak úžasný, nemá predsa dôvod opúšťať ťa. Na druhú stranu ho tvoja potreba lipnúť môže priviesť do šialenstva a vtedy už dôvod mať bude. Pred tým než ste sa dali dohromady si bola silná a ambiciózna osobnosť, neutláčaj sa do úzadia na úkor nikoho, nech je dokonalý ako chce. Zaľúbil sa do teba kvôli tvojmu reálnemu ja, ukáž mu, že tú iskru v sebe stále máš. Neboj sa, nevydesíš ho, práveže mu dáš možnosť zamilovať sa do teba ešte viac.

- - Inzercia - -