Dnes je pondelok, 17.máj 2021, meniny má: Gizela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Spoznaj ju offline

marec 23, 2021 - 16:05
Klikneš na profil neznámej ženy. Vidíš skresanú fotografiu v ľavom hornom rohu, no nedokážeš ju zväčšiť. Tým pádom naštartuješ mozgové závity.
Foto: 
pexels.com

Aká asi je? Veselá optimistka, či flegmatická realistka? Teší sa z maličkostí alebo preferuje honosné dary? Aké sú jej základné požiadavky na muža snov? Čomu prikladá najväčší dôraz? Toto sú otázky, ktoré ti preletia hlavou akonáhle zachytíš na pohľad sympatického človeka. To však nestačí. 

Opona virtuálneho sveta cielene zakrýva množstvo nedostatkov. V rámci neho chceme vyzerať najlepšie ako sa len dá. Nebudeš predsa zverejňovať svoje nepodarky. Lenže v konečnom dôsledku budíme dojem, že sme perfektní, a tým pádom neexistuje nič navyše, čo by v nás vedelo vyvolať nefalšovanú túžbu. Prosím, spoznaj ju offline.

Nie je iba porcelánovou schránkou s prázdnym vnútrom. Svojimi schopnosťami a talentom by ti dokázala vyraziť dych. Má svoje muchy, ako každý jeden z nás, no stojí za to vypočuť si ju. Prv než sa dotkneš jej tela, zanechaj stopu na jej duši. Veď odtiaľ sa má všetko odvíjať. Vieš, kedy je žena skutočne nahá? Akonáhle ju dokonale spoznáš.

Budeš schopný pomenovať zdroj jej neistoty, nadšenia, radosti, smútku. Prebudíš v nej city, ktorým sa stránila už celé veky. Pomôž utlmiť strach z dôvery, ktorej sa desí, pretože zakaždým, keď sa odhodlala niekomu otvoriť, čakal ju nemilý pád. Neohraničuj svoje vnímanie iba na povolené množstvo pixelov či megabajtov. Pozri sa na ňu reálnymi očami. Daj jej pocit istoty, nie lajk či chabé gifko do komentára,  a už ju viac neprepadne myšlienka ochrániť sa heslom alebo uzamknutím profilu. Aby si zistil, kto naozaj sú všetky tie osoby prechádzajúce vôkol teba, potrebuješ spraviť dve veci – odhlásiť sa a vypnúť telefón.

- - Inzercia - -